Urodziny dla dzieci, Wilanów, Warszawa


Urodziny dla dzieci, Wilanów, Warszawa

Urodziny dla dzieci, Wilanów, Warszawa

2022-03-01

Urodziny z programowaniem to połączenie wciągającej rozrywki oraz nauki kodowania. Młodzi solenizanci i ich goście wejdą w świat programowania, wykonają ambitne zadania i zintegrują się jako grupa we wspólnej zabawie. Do wyboru są cztery pakiety tematyczne: Urodziny z Minecraftem, Kodowanie na dywanie, Prezent urodzinowy oraz Lego konstruktor. Istnieje również możliwość organizacji urodzinowego poczęstunku – dla dzieci i rodziców.

MIEJSCE URODZIN

Urodziny z Kids Coder Lab odbywają się w naszej sali komputerowej w Warszawie, w dzielnicy Wilanów (Miasteczko Wilanów, ul. Hlonda 10 lokal u9). Jesteśmy dokładnie naprzeciwko szkoły British Primary School of Wilanów, między herbaciarnią Wilaboba a sklepem z zabawkami.

TERMIN URODZIN

Organizacja urodzin jest możliwa zarówno w dni robocze, jak i w weekend. Przyjęcie możemy zaplanować z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Prosimy o kontakt z naszym sekretariatem w celu sprawdzenia dostępności sali i uzgodnienia terminu urodzinowego spotkania.

LICZBA I WIEK UCZESTNIKÓW

W urodzinach z programowaniem może uczestniczyć maksymalnie 12 dzieci w wieku 7–12 lat.

POCZĘSTUNEK DLA DZIECI I DOROSŁYCH

W zakresie poczęstunku w ramach urodzin dla dzieci współpracujemy z herbaciarnią Wilaboba&Friends, która znajduje się w sąsiednim lokalu. Herbaciarnia Wilaboba przygotowała dla urodzinowych gości specjalne pakiety poczęstunkowe (szczegóły do uzgodnienia z herbaciarnią). Organizacja poczęstunku w naszej sali komputerowej nie jest możliwa. Opcja poczęstunku w herbaciarni jest dodatkowo płatna i nie jest obowiązkowa. Możliwa jest organizacja urodzin bez poczęstunku.

CZAS TRWANIA SPOTKANIA URODZINOWEGO

Zajęcia programowania trwają 90 minut. Jeśli rodzice zdecydują się na organizację urodzin z poczęstunkiem w herbaciarni, osoba ucząca programowania może przejść do lokalu z dziećmi i przez dodatkowe 30 minut pomóc rodzicom w opiece nad rozbawionymi gośćmi. Po tym czasie opiekę nad imprezowiczami przejmują rodzice organizujący spotkanie.

OPCJE TEMATYCZNE

Proponujemy gościom urodzinowym jeden z czterech pakietów tematycznych.

Urodziny z Minecraft

Opcja dla fanów gry Minecraft. Dzieci przeniosą się w zbudowany z sześcianów świat, który same zaprojektują. Spotkają się w wirtualnym świecie, aby wspólnie, pod okiem naszych instruktorów, puścić wodze fantazji. Przygody odbywają się na wspólnym serwerze moderowanym przez osobę prowadzącą. Zajęcia edukacyjne prowadzone będą w wybranym motywie przewodnim np. podwodny świat, zoo, stolice świata.

Kodowanie na dywanie

Tę opcję polecamy młodszym dzieciom, które chciałyby się dowiedzieć, jak programować bez użycia komputerów! W pakiecie pojawiają się elementy zabaw ruchowych. W czasie urodzin korzystamy z robotów do nauki programowania, gier planszowych i maty do kodowania oraz proponujemy przygotowane przez nas zabawy (w zależności od wieku i liczby uczestników).

Prezent na urodziny

Kreatywne zajęcia, podczas których goście tworzą na komputerach przy pomocy programu Scratch kartkę urodzinową, zabawną historyjkę lub prostą grę dla solenizantów. Dzieci mogą stworzyć projekt z animacją oraz muzyką. Solenizanci wykonują taką samą pamiątkę z podziękowaniami dla gości. Na końcu dzieci mogą pokazać swoje prace lub wysłać je bezpośrednio solenizantom.

Lego konstruktor

Zajęcia z konstruowania z klocków Lego robotów lub pojazdów, które następnie uczestnicy mogą zaprogramować i wprawić w ruch dzięki elektronicznym elementom, takim jak silniki, czujniki kolorów czy hub. Zestawy, na których pracujemy, to najnowsze z serii Lego Education klocki Spike Essential. Świetna zabawa dla fanów robotyki i klocków Lego.

OPŁATY

Urodziny dla dzieci z programowaniem kosztują 700 zł. Opłata jest stała bez względu na to, ile dzieci bierze udział w urodzinach (limit to 12). Opłata nie uwzględnia kosztów związanych z poczęstunkiem. Uzgodnienia dotyczące poczęstunku powinny odbywać się bezpośrednio między rodzicami a herbaciarnią. Prosimy jedynie o bieżący kontakt z naszym sekretariatem w zakresie końcowych ustaleń organizacyjnych.

KONTAKT

W celu organizacji urodzin z programowaniem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 507 790 762 lub mailowy pod adresem info@kidscoderlab.edu.pl.

Nasza oferta

pl Już wkrótce Projektowanie aplikacji mobilnych

Projektowanie aplikacji mobilnych


10–12 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
pl Już wkrótce Programowanie i robotyka

Programowanie i robotyka


6–7 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
en Już wkrótce Laboratorium Robloxa

Laboratorium Robloxa


10–12 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
pl Już wkrótce Programowanie z Minecraft (Kids)

Programowanie z Minecraft (Kids)


7–8 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
Wszystkie kursy

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.

Pole wymagane
Podaj poprawny adres e-mail
Wystąpił błąd