Urodziny dla dzieci, Wilanów, Warszawa


Urodziny dla dzieci, Wilanów, Warszawa

Urodziny dla dzieci, Wilanów, Warszawa

2022-03-01

Urodziny z programowaniem to połączenie wciągającej rozrywki oraz nauki kodowania. Młodzi solenizanci i ich goście wejdą w świat programowania, wykonają ambitne zadania i zintegrują się jako grupa we wspólnej zabawie. Do wyboru są trzy pakiety tematyczne: Urodziny z Minecraftem, Kodowanie na dywanie oraz Prezent urodzinowy. Istnieje również możliwość organizacji urodzinowego poczęstunku – dla dzieci i rodziców.

MIEJSCE URODZIN

Urodziny z Kids Coder Lab odbywają się w naszej sali komputerowej w Warszawie, w dzielnicy Wilanów (Miasteczko Wilanów, ul. Hlonda 10 lokal u9). Jesteśmy dokładnie naprzeciwko szkoły British Primary School of Wilanów, między herbaciarnią Wilaboba a sklepem z zabawkami.

TERMIN URODZIN

Organizacja urodzin jest możliwa zarówno w dni robocze, jak i w weekend. Przyjęcie możemy zaplanować z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Prosimy o kontakt z naszym sekretariatem w celu sprawdzenia dostępności sali i uzgodnienia terminu urodzinowego spotkania.

LICZBA I WIEK UCZESTNIKÓW

W urodzinach z programowaniem może uczestniczyć maksymalnie 12 dzieci w wieku 7–12 lat.

POCZĘSTUNEK DLA DZIECI I DOROSŁYCH

W zakresie poczęstunku w ramach urodzin dla dzieci współpracujemy z dwoma lokalami w sąsiedztwie Kids Coder Lab:

  • herbaciarnią Wilaboba&Friends,
  • pizzerią Dominium by Domino’s.

Oba lokale są zaledwie kilku kroków od naszej sali komputerowej. Herbaciarnia Wilaboba przygotowała dla naszych urodzinowych gości specjalne pakiety poczęstunkowe, dostępne tutaj. Pizzeria Dominium proponuje zakup potraw z menu przy wykorzystaniu specjalnych zniżek dla naszych klientów. Organizacja poczęstunku w naszej sali komputerowej nie jest możliwa. Opcja poczęstunku w herbaciarni lub pizzerii jest dodatkowo płatna i nie jest obowiązkowa. Możliwa jest organizacja urodzin bez poczęstunku.

CZAS TRWANIA SPOTKANIA URODZINOWEGO

Zajęcia programowania trwają 90 minut. Jeśli rodzice zdecydują się na organizację urodzin z poczęstunkiem w herbaciarni/pizzerii, osoba ucząca programowania może przejść do lokalu z dziećmi i przez dodatkowe 30 minut pomóc rodzicom w opiece nad rozbawianymi gośćmi. Po tym czasie opiekę nad imprezowiczami przejmują rodzice organizujący spotkanie.

OPCJE TEMATYCZNE

Proponujemy gościom urodzinowym jeden z trzech pakietów tematycznych.

Urodziny z Minecraft

Opcja dla fanów gry Minecraft. Dzieci przeniosą się w zbudowany z sześcianów świat, który same zaprojektują. Spotkają się w wirtualnym świecie, aby wspólnie, pod okiem naszych instruktorów, puścić wodze fantazji. Przygody odbywają się na wspólnym serwerze moderowanym przez osobę prowadzącą. Zajęcia edukacyjne prowadzone będą w wybranym motywie przewodnim, np. podwodny świat, zoo, stolice świata.

Kodowanie na dywanie

Tę opcję polecamy młodszym dzieciom, które chciałyby się dowiedzieć, jak programować bez użycia komputerów! W tym pakiecie pojawiają się elementy zabaw ruchowych. W czasie tych urodzin korzystamy z robotów do nauki programowania, gier planszowych i maty do kodowania oraz proponujemy przygotowane przez nas zabawy (w zależności od wieku i liczby uczestników).

Prezent na urodziny

Kreatywne zajęcia, podczas których goście tworzą na komputerach przy pomocy programu Scratch kartkę urodzinową, zabawną historyjkę lub prostą grę dla solenizantów. Dzieci mogą stworzyć projekt z animacją oraz muzyką. Solenizanci wykonują taką samą pamiątkę z podziękowaniami dla gości. Na końcu dzieci mogą pokazać swoje prace lub wysłać je bezpośrednio solenizantom.

OPŁATY

Urodziny dla dzieci z programowaniem kosztują 700 zł. Opłata jest stała bez względu na to, ile dzieci bierze udział w urodzinach (limit to 12). Opłata nie uwzględnia kosztów związanych z poczęstunkiem. Uzgodnienia dotyczące poczęstunku powinny odbywać się bezpośrednio między rodzicami a herbaciarnią/pizzerią. Prosimy jedynie o bieżący kontakt z naszym sekretariatem w zakresie końcowych ustaleń organizacyjnych.

KONTAKT

W celu organizacji urodzin z programowaniem prosimy o kontakt pod numerem telefonu 507 790 762 lub mailowy pod adresem info@kidscoderlab.edu.pl.

Nasza oferta

en Zapisz teraz Programowanie z Minecraft (Junior)

Programowanie z Minecraft (Junior)


8–10 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
en Zapisz teraz Laboratorium Robloxa

Laboratorium Robloxa


10–12 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Robotyka Lego (Junior)

Robotyka Lego (Junior)


6–8 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Projektowanie aplikacji mobilnych

Projektowanie aplikacji mobilnych


10–12 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
Wszystkie kursy

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.

Pole wymagane
Podaj poprawny adres e-mail
Wystąpił błąd