Jak działamy


Zespół pasjonatów

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych nauczycieli-pasjonatów nowych technologii. Co więcej, większość naszych nauczycieli to również aktywni zawodowo programiści, którzy dzielą się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem podczas zajęć, zachęcając przy tym dzieci do patrzenia na kodowanie z różnych perspektyw.

Wygoda rodziców

Kursy planujemy w oparciu o rytm rodzinny naszych klientów. Nasza siedziba na Wilanowie jest położona w dogodnej odległości od głównych szkół w okolicy – krótki spacer i jesteście na miejscu. Ponadto, dla wygody rodziców, na terenie Wilanowa oferujemy bezpłatnie usługę przyprowadzenia dziecka na nasze zajęcia i odprowadzenie go z powrotem. Uczymy programowania również we współpracujących z nami szkołach podstawowych, gdzie na zajęcia uczęszczają dzieci w klasach od 0 do 8.

Społeczność międzynarodowa

Zajęcia w Kids Coder Lab odbywają się po angielsku i po polsku, bo chcemy tworzyć przestrzeń również dla uczniów, których pierwszym językiem nie jest polski – to nasz wkład w rozwój międzynarodowej społeczności Warszawy. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów dydaktycznych opartych na międzynarodowych, licencjonowanych treściach, opracowanych przez ekspertów w dziedzinie uczenia dzieci programowania. Nieustannie śledzimy tematy związane z technologią i aktualizujemy nasze materiały tak, by nie umknęły nam istotne trendy i nowinki. Utrzymujemy kontakty z wiodącymi twórcami programów nauczania informatyki na świecie, bo w pracy z naszymi kursantami chcemy korzystać z najlepszych dostępnych praktyk.

Edukacja w różnorodności

Talenty mogą być różne, podobnie jak sposoby zdobywania wiedzy. Cenimy różnorodność i dlatego dbamy o to, by nasze zajęcia odbywały się w duchu współpracy. Wierzymy, że taka atmosfera sprzyja aktywnemu zdobywaniu wiedzy. Dbamy o to, by uczniowie komunikowali się między sobą otwarcie i z szacunkiem. Chcemy, by zauważyli, że różnorodność uzdolnień, właściwa każdej grupie ludzi, tworzy nową jakość i pozytywnie motywuje do nauki. By właściwie zadbać o tę różnorodność, dajemy dzieciom możliwość indywidualnej organizacji pracy, samodzielnego monitorowania postępów oraz kierowania własną nauką.

Skuteczne nauczanie

Program nauczania, przygotowany z najwyższą dbałością o jakość, zakłada, że dzieci przyswoją wiedzę teoretyczną oraz nabędą umiejętności praktyczne. Nasi kursanci potrafią udowodnić zrozumienie nabytej wiedzy, szczegółowo i kompetentnie wyjaśniając poszczególne zagadnienia z dziedziny kodowania. Postawieni w nieprzećwiczonych wcześniej sytuacjach problemowych, potrafią użyć swoich nowych umiejętności praktycznych. Stosujemy ocenianie kształtujące, dzięki czemu możemy regularnie i precyzyjnie informować uczniów o ich postępach, co motywuje ich do dalszej pracy.

Jedność wyznawanych wartości

Zapewniamy dzieciom bezpieczną przestrzeń do nauki, w której są postrzegane jako pełnoprawni członkowie naszej społeczności. By wzmacniać poczucie jedności, zachęcamy je do praktykowania wartości i koncepcji, które uważamy za ważne: integracji, szacunku dla innych, uczciwości, odpowiedzialności, troskliwości, ciągłego uczenia się, wytrwałości, pracy zespołowej, kreatywności, entuzjazmu, dialogu, humoru, ambicji, zaangażowania i pokory. Od czasu do czasu zapraszamy dzieci do udziału w warsztatach, aby poszerzyć ich edukacyjne horyzonty i pokazać im nowe aspekty kodowania.

Poznaj nas lepiej

Nasza oferta

en Zapisz teraz Laboratorium Robloxa

Laboratorium Robloxa


10–12 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Projektowanie aplikacji mobilnych

Projektowanie aplikacji mobilnych


10–12 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Programowanie i robotyka

Programowanie i robotyka


6–7 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
en Zapisz teraz Programowanie z Minecraft (Junior)

Programowanie z Minecraft (Junior)


8–9 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
Wszystkie kursy

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.

Pole wymagane
Podaj poprawny adres e-mail
Wystąpił błąd