Pracuj z nami

Kids Coder Lab to prywatna szkoła programowania dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Jesteśmy niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do Rejestru szkół i placówek oświatowych Ministerstwa Edukacji pod numerem 271701 oraz Partnerem Microsoft w usługach i szkoleniach edukacyjnych.

Osoba nauczająca programowania dla dzieci i młodzieży – półkolonie lub w roku szkolnym od września

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci w zakresie szkoły podstawowej oraz średniej
  • wymiar godzin: praca dodatkowa (kilka popołudni w tygodniu) lub stała współpraca, w zależności od dostępności osoby kandydującej
  • rodzaj pracy: stacjonarna praca z dziećmi w szkołach (Warszawa)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym, doświadczenie zawodowe w szeroko rozumianym obszarze IT
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą lub, w przypadku braku doświadczenia, chęć rozwoju w tym kierunku oraz pozyskania we współpracy z Kids Coder Lab odpowiednich kwalifikacji w tym zakresie
  • chęć rozwoju zawodowego, uczenia się nowych rzeczy
  • otwartość na nowe pomysły i chęć do pracy w zespole
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które mówią płynnie po angielsku i chciałyby prowadzić zajęcia w tym języku
  • dostępność przynajmniej przez jedno popołudnie w tygodniu od godz. 14:00 wzwyż (najchętniej kilka dni w tygodniu)

Oferujemy:

  • praca w zgranym, kameralnym zespole osób pasjonujących się nauczaniem programowania dla dzieci
  • materiały dydaktyczne do prowadzenia zajęć wraz ze wsparciem zespołu w zakresie szkoleń
  • praca w wakacje (osoba nauczająca na półkoloniach) lub od września 2023, w zależności od dostępności osoby kandydującej

Nasza oferta

en Zapisz teraz Laboratorium Robloxa

Laboratorium Robloxa

10–12 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Programowanie i robotyka

Programowanie i robotyka

6–7 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Projektowanie aplikacji mobilnych

Projektowanie aplikacji mobilnych

10–12 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
en Zapisz teraz Programowanie z Minecraft (Kids)

Programowanie z Minecraft (Kids)

7–8 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
Wszystkie kursy

Bądźmy w kontakcie