Nasza metoda nauczania

Inkluzyjność

Inkluzyjność

Na uczenie patrzymy holistycznie, szczególną wagę przywiązując do inkluzyjności, bo wychodzimy z założenia, że dzieci różnią się między sobą i uczą się w różnym tempie. Wierzymy, że każde dziecko może nauczyć się programowania, o ile rozwinie w sobie niezbędną do tego motywację i będzie czuło się bezpiecznie w miejscu nauki.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Skupiamy się na efektach nauki i dziecięcych osiągnięciach. Aby jak najlepiej dopasować proces nauczania do każdego dziecka, zachęcamy je do pracy we własnym tempie, dając im tym samym możliwość poznania własnych możliwości oraz motywując do uczenia się przez zabawę.
Międzynarodowe standardy

Międzynarodowe standardy

Nasze kursy są zgodne z międzynarodowymi standardami nauczania i opierają się na licencjonowanych treściach opracowanych przez zawodowych nauczycieli i praktyków w dziedzinie programowania. Rodzice poznają podstawowe cele kursów i oczekiwane efekty nauki. Pod koniec każdego kursu zapraszamy ich również na lekcję otwartą, aby zaprezentować praktyczne umiejętności zdobyte przez dzieci w ciągu rocznej pracy.
Metoda blended learning

Metoda blended learning

Dbamy o to, aby nasi uczniowie zdobyli niezbędną wiedzę i byli w stanie wyjaśnić i pokazać to, czego się nauczyli w praktyce. W tym celu pracujemy w zgodzie z założeniami podejścia blended learning – co oznacza, że wykorzystujemy mieszane metody kształcenia, w tym ćwiczenia na komputerze, bez komputera i gry planszowe.

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.