Nasza metoda nauczania


Inkluzyjność

Na uczenie patrzymy holistycznie. Szczególną wagę przywiązujemy do inkluzyjności, bo wiemy, jak różne są dzieci i z jak różnymi umiejętnościami rozpoczynają naukę. Wierzymy, że każde dziecko może nauczyć się programowania, jeśli tylko zapewnimy odpowiednie i bezpieczne miejsce do nauki.

Indywidualne podejście

Skupiamy się na efektach nauki i osiągnięciach dzieci. Aby jak najlepiej dopasować proces nauczania do każdego dziecka, zachęcamy do pracy we własnym tempie. Dzieci mają możliwość poznania własnych możliwości i motywują się do uczenia przez zabawę.

Międzynarodowe standardy

Nasze kursy są zgodne z międzynarodowymi standardami nauczania i opierają się na licencjonowanych treściach opracowanych przez zawodowych nauczycieli i praktyków w dziedzinie programowania. Rodzice poznają podstawowe cele kursów i oczekiwane efekty nauki. Pod koniec każdego kursu zapraszamy ich również na lekcję otwartą, aby zaprezentować praktyczne umiejętności zdobyte przez dzieci w ciągu rocznej pracy.

Metoda blended learning

Dbamy o to, aby nasi uczniowie zdobyli niezbędną wiedzę i byli w stanie wyjaśnić i pokazać to, czego się nauczyli, w praktyce. W tym celu pracujemy w zgodzie z założeniami podejścia blended learning – wykorzystujemy mieszane metody kształcenia, w tym ćwiczenia na komputerze, bez komputera i gry planszowe.

Poznaj nas lepiej

Nasza oferta

pl Już wkrótce Programowanie z Minecraft (Junior)

Programowanie z Minecraft (Junior)


klasy 2–4 stacjonarny roczny polski
pl Już wkrótce Laboratorium apek z językiem Python

Laboratorium apek z językiem Python


klasy 6+ stacjonarny roczny polski
pl Już wkrótce MIT App Inventor

MIT App Inventor


klasy 4–6 stacjonarny roczny polski
pl Już wkrótce Wprowadzenie do tworzenia gier

Wprowadzenie do tworzenia gier


klasy 2–4 stacjonarny roczny polski
Wszystkie kursy

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.

Pole wymagane
Podaj poprawny adres e-mail
Wystąpił błąd