Nasza metoda nauczania


Inkluzyjność

Na uczenie patrzymy holistycznie. Szczególną wagę przywiązujemy do inkluzyjności, bo wiemy, jak różne są dzieci i z jak różnymi umiejętnościami rozpoczynają naukę. Wierzymy, że każde dziecko może nauczyć się programowania, jeśli tylko zapewnimy odpowiednie i bezpieczne miejsce do nauki.

Indywidualne podejście

Skupiamy się na efektach nauki i osiągnięciach dzieci. Aby jak najlepiej dopasować proces nauczania do każdego dziecka, zachęcamy do pracy we własnym tempie. Dzieci mają możliwość poznania własnych możliwości i motywują się do uczenia przez zabawę.

Międzynarodowe standardy

Nasze kursy są zgodne z międzynarodowymi standardami nauczania i opierają się na licencjonowanych treściach opracowanych przez zawodowych nauczycieli i praktyków w dziedzinie programowania. Rodzice poznają podstawowe cele kursów i oczekiwane efekty nauki. Pod koniec każdego kursu zapraszamy ich również na lekcję otwartą, aby zaprezentować praktyczne umiejętności zdobyte przez dzieci w ciągu rocznej pracy.

Metoda blended learning

Dbamy o to, aby nasi uczniowie zdobyli niezbędną wiedzę i byli w stanie wyjaśnić i pokazać to, czego się nauczyli, w praktyce. W tym celu pracujemy w zgodzie z założeniami podejścia blended learning – wykorzystujemy mieszane metody kształcenia, w tym ćwiczenia na komputerze, bez komputera i gry planszowe.

Dowiedz się więcej

Nasza oferta

pl Zapisz teraz Zima z Minecraft

Zima z Minecraft


klasy 2–6 online ferie zimowe polski
en Zapisz teraz Programowanie z Minecraft 2 (Master)

Programowanie z Minecraft 2 (Master)


klasy 4–6 stacjonarny roczny angielski
en Już wkrótce Laboratorium apek z językiem Python

Laboratorium apek z językiem Python


klasy 6+ stacjonarny roczny angielski
pl Zapisz teraz Wprowadzenie do tworzenia gier

Wprowadzenie do tworzenia gier


klasy 2–4 stacjonarny roczny polski
Wszystkie kursy

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.