Zapisy na rok szkolny 2023/2024 już otwarte!


Zapisy na rok szkolny 2023/2024 już otwarte!

Zapisy na rok szkolny 2023/2024 już otwarte!

2023-08-17

Z radością witamy nowy rok szkolny! Początek września to dobry czas na wybór zajęć pozalekcyjnych. Zapraszamy na zajęcia z programowania i robotyki dla dzieci i młodzieży. Zapisy są już otwarte!

W tym roku szkolnym mamy w ofercie kilka nowych propozycji edukacyjnych oraz znane i lubiane kursy Kids Coder Lab, które cieszą się popularnością wśród dzieci i młodzieży rozwijających swoją przygodę z programowaniem.

Robotyka i programowanie dla dzieci w wieku 6-10 lat:

  • Programowanie i robotyka [6-7 lat] - kurs wprowadzający w pojęcia programistyczne i myślenie komputacyjne, łączycy pracę w aplikacji dla najmłodszych z robotyką z zestawami LEGO®
  • Robotyka i projektowanie gier [8-10 lat] - fascynujące programistyczne laboratorium, w którym kod budzi do życia roboty i gry.

Programowanie w Minecraft:

  • Minecraft Kids [7-8 lat] - kurs wprowadzający do świata Minecraft, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z obsługą komputera lub tabletu.
  • Minecraft Junior [8-9 lat] – kurs, podczas którego uczniowie nabywają umiejętności z zakresu programowania komputerowego w ustrukturyzowany, liniowy sposób.
  • Minecraft Master [9-10 lat] – podczas tego kursu uczniowie poznają pojęcia informatyczne i nabierają umiejętności programistycznych w trakcie podejmowania kreatywnych zadań.
  • [Minecraft Senior z Pythonem]((https://www.kidscoderlab.pl/kurs-programowania/programowanie-z-minecraft-senior-z-pythonem-po-polsku/) [10-12 lat]– nasz najbardziej zaawansowany kurs programowania w Minecraft. Uczniowie piszą kod w języku Python, dlatego wymagana jest dobra umiejętność programowania blokowego.

Inne propozycje kursów dla starszych uczniów:

Pełen grafik zajęć znajdziecie w zakładce Harmonogram.

Godziny zajęć w szkołach partnerskich zostaną opublikowane w terminie późniejszym – w uzgodnieniu z dyrekcjami szkół i jak zawsze w dopasowaniu do planów lekcji uczniów w danej szkole.

Nasza oferta

pl Zapisz teraz Projektowanie aplikacji mobilnych

Projektowanie aplikacji mobilnych


10–12 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Programowanie i robotyka

Programowanie i robotyka


6–7 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
en Zapisz teraz Laboratorium Robloxa

Laboratorium Robloxa


10–12 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
pl Zapisz teraz Programowanie z Minecraft (Senior z Pythonem)

Programowanie z Minecraft (Senior z Pythonem)


10–12 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
Wszystkie kursy

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.

Pole wymagane
Podaj poprawny adres e-mail
Wystąpił błąd