Zapisy na rok szkolny 2023/2024 już otwarte!


Zapisy na rok szkolny 2023/2024 już otwarte!

Zapisy na rok szkolny 2023/2024 już otwarte!

2023-08-17

Z radością witamy nowy rok szkolny! Początek września to dobry czas na wybór zajęć pozalekcyjnych. Zapraszamy na zajęcia z programowania i robotyki dla dzieci i młodzieży. Zapisy są już otwarte!

W tym roku szkolnym mamy w ofercie kilka nowych propozycji edukacyjnych oraz znane i lubiane kursy Kids Coder Lab, które cieszą się popularnością wśród dzieci i młodzieży rozwijających swoją przygodę z programowaniem.

Robotyka i programowanie dla dzieci w wieku 6-10 lat:

  • Programowanie i robotyka [6-7 lat] - kurs wprowadzający w pojęcia programistyczne i myślenie komputacyjne, łączycy pracę w aplikacji dla najmłodszych z robotyką z zestawami LEGO®
  • Robotyka i projektowanie gier [8-10 lat] - fascynujące programistyczne laboratorium, w którym kod budzi do życia roboty i gry.

Programowanie w Minecraft:

  • Minecraft Kids [7-8 lat] - kurs wprowadzający do świata Minecraft, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z obsługą komputera lub tabletu.
  • Minecraft Junior [8-9 lat] – kurs, podczas którego uczniowie nabywają umiejętności z zakresu programowania komputerowego w ustrukturyzowany, liniowy sposób.
  • Minecraft Master [9-10 lat] – podczas tego kursu uczniowie poznają pojęcia informatyczne i nabierają umiejętności programistycznych w trakcie podejmowania kreatywnych zadań.
  • [Minecraft Senior z Pythonem]((https://www.kidscoderlab.pl/kurs-programowania/programowanie-z-minecraft-senior-z-pythonem-po-polsku/) [10-12 lat]– nasz najbardziej zaawansowany kurs programowania w Minecraft. Uczniowie piszą kod w języku Python, dlatego wymagana jest dobra umiejętność programowania blokowego.

Inne propozycje kursów dla starszych uczniów:

Pełen grafik zajęć znajdziecie w zakładce Harmonogram.

Godziny zajęć w szkołach partnerskich zostaną opublikowane w terminie późniejszym – w uzgodnieniu z dyrekcjami szkół i jak zawsze w dopasowaniu do planów lekcji uczniów w danej szkole.

Nasza oferta

en Już wkrótce Laboratorium Robloxa

Laboratorium Robloxa


10–12 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
pl Już wkrótce Projektowanie aplikacji mobilnych

Projektowanie aplikacji mobilnych


10–12 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
pl Już wkrótce Programowanie i robotyka

Programowanie i robotyka


6–7 lat stacjonarny roczny polski kurs dla początkujących
en Już wkrótce Programowanie i robotyka

Programowanie i robotyka


6–7 lat stacjonarny roczny angielski kurs dla początkujących
Wszystkie kursy

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.

Pole wymagane
Podaj poprawny adres e-mail
Wystąpił błąd