fbpx

Tworzenie gier w Unity

Opis kursu

Ten kurs łączy naukę umiejętności projektowania wizualnego i programowania. Uczniowie korzystają z jednego z najpopularniejszych silników do tworzenia aplikacji i gier na urządzenia mobilne, desktopy oraz konsole. Uczą się tworzenia gier 2D i 3D od samego początku: poznają interfejs Unity, tworzą i zarządzają zasobami w grach, kontrolują kamerę i oświetlenie, przyswajają podstawowe zasady tworzenia gier 2D i 3D. Dowiadują się, jak korzystać z narzędzi do projektowania Unity, których używają profesjonaliści i wiodące studia, między innymi Electronic Arts, Ubisoft, Blizzard. Rozwijają umiejętności graficzne i przyswajają podstawy programowania tekstowego w C#. Podnoszą swoją znajomość pojęć programistycznych i wiedzę o projektowaniu grafiki i programowaniu. Po ukończeniu kursu uczniowie potrafią tworzyć gry 2D i 3D oraz interaktywne historie. I będą przygotowani na przygodę z tworzeniem światów w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Po ukończeniu kursu uczniowie:

  • Pracują w środowiskach 2D i 3D
  • Tworzą, łączą, modyfikują zasoby i nimi zarządzają
  • Przemieszczają i animują postaci
  • Posiadają podstawową wiedzę o zasadach tworzenia gier
  • Kontroluję kamerę i oświetlenie w grze
  • Tworzą tablice wyników
  • Tworzą skrypty w C#

Tworzenie gier w Unity

ZAPISY JUŻ W SIERPNIU


SZCZEGÓŁY

Wymagania

Kursanci muszą posiadać podstawową znajomość języka polskiego

Czas trwania kursu

30 spotkań rocznie, zajęcia trwają 90 minut

Język wykładowy

polski

Grupa wiekowa

klasy 6–9

Wielkość grupy

Maksymalnie 12 uczestników w grupie


OPŁATY

Cena

1995 zł (płatność z góry)
2100 zł (płatność w dwóch ratach)

Zniżki

5% za zapis rodzeństwa na każde dziecko
5% za opłatę z góry za cały kurs
Zniżki sumują się.

Miesiąc próbny

Wpłać 200 zł i korzystaj z zajęć przez cały miesiąc. Jeśli decydujesz się na kontynuację nauki, zapłać pozostałą kwotę.

Bezpłatne zajęcia pokazowe

Pierwsze zajęcia kursu są bezpłatne. Możesz zapisać na nie dziecko bez żadnych zobowiązań. Decyzję o kontynuacji nauki podejmij po ich zakończeniu.

Środowisko nauki

Kursy są prowadzone zgodnie ze stosowaną przez Kids Coder Lab metodą blended learning: materiały kursowe online są łączone z ćwiczeniami bez komputera. Miejsce do nauki jest bezpieczne, stworzone z myślą o dzieciach. Uczniowie mają dostęp do materiałów edukacyjnych, żeby kontynuować naukę w domu, i mogą uzyskać pomoc od nauczyciela online.

Bezpłatne usługi dodatkowe

Uczestnicy tego kursu mogą skorzystać z bezpłatnej usługi odbioru w dwóch wariantach:
  • Odbiór dla uczniów chodzących do szkoły w okolicy naszej siedziby w Wilanowie. Odbieramy dzieci ze szkoły po zakończeniu lekcji i przyprowadzamy je do nas na zajęcia. Po lekcji programowania odprowadzamy dzieci do szkoły.
  • Odbiór dla uczniów chodzących do jednej ze Szkół Partnerskich. Odbieramy dzieci z sali lekcyjnych i prowadzimy je do pracowni komputerowej, w której odbywają się zajęcia Kids Coder Lab. Po lekcji programowania odprowadzamy uczniów z powrotem do klas.

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.