fbpx

Wakacje koderów (kurs online)

Opis kursu

Kurs dla uczniów, którzy potrafią już czytać i są gotowi na kolejne koderskie wyzwania. Podczas zajęć uczniowie mierzą się z wymagającymi zadaniami. Rozpoznają i stosują sekwencje, różnego rodzaju pętle i wyrażenia warunkowe. Sprawdzają różne techniki rozwiązywania problemów i uczą się pisania coraz bardziej elastycznego i skomplikowanego kodu. Mają również wiele okazji do modyfikowania i naprawiania algorytmów. Pod koniec kursu zaczynają tworzyć swoje własne gry, które mogą udostępniać innym.

Po ukończeniu kursu uczniowie:

  • Rozpoznają różne rodzaje pętli i korzystają z nich
  • Używają wyrażeń warunkowych
  • Modyfikują i debugują bardziej skomplikowany kod
  • Projektują własne animacje
  • Tworzą programy, które reagują na zdarzenia

Wakacje koderów (kurs online)

TERMINY

ZAPYTAJ O TERMIN

loadingTrwa pobieranie dostępnych terminów


SZCZEGÓŁY

Wymagania

Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego/polskiego

Czas trwania kursu

8 spotkań w trakcie wakacji, każde spotkanie trwa 60 minut

Język wykładowy

angielski

Grupa wiekowa

klasy 1–3

Wielkość grupy

Maksymalnie 8 osób w grupie


OPŁATY

Cena

460 zł

Zniżki

5% za zapis rodzeństwa na każde dziecko

Bezpłatne zajęcia pokazowe

Pierwsze zajęcia kursu są bezpłatne. Możesz zapisać na nie dziecko bez żadnych zobowiązań. Decyzję o kontynuacji nauki podejmij po ich zakończeniu.

Środowisko nauki

Nasze zajęcia online odbywają się w formie planowych interakcji na żywo między nauczycielami a uczniami. Do prowadzenia zajęć nauczyciele używają głosu (mikrofon), wideo na żywo (kamera), czatu oraz funkcji udostępniania ekranu. Uczniowie pracują we wspólnych światach w trakcie zadań i projektów z kodowania.

Wymagania techniczne

Do udziału w zajęciach niezbędne są dostęp do komputera i połączenie z internetem. Dziecko może korzystać zarówno z komputera stacjonarnego, jak i laptopa. Nie zalecamy korzystania z tabletów bądź telefonów komórkowych. Dziecko potrzebuje również mikrofonu i głośnika (np. słuchawek z mikrofonem).

Komunikacja pomiędzy nauczycielami i uczniami odbywa się przy użyciu narzędzia Microsoft Teams, które należy zainstalować.

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.