fbpx

Letnia przygoda z kodowaniem (kurs online)

Opis kursu

Idealny letni kurs dla naszych najmłodszych uczniów, podczas którego mogą kontynuować swoją przygodę z kodowaniem. Został stworzony z myślą o dzieciach, które jeszcze nie potrafią czytać lub nie są w tym biegłe. Podczas kursu uczniowie rozwiązują różnorodne ćwiczenia z liniowej sekwencji przy pomocy kodu blokowego. Żeby wykonać zadanie, muszą przejść na końcu przez proces debugowania. Uczą się również dodawania instrukcji do istniejących pętli, zapisywania istniejącego kodu w pętlach i rozpoznawania schematów, które należy powtórzyć. Pod koniec kursu uczniowie poznają pojęcie zdarzeń i dowiadują się, jak tworzyć swoje własne animacje.

Po ukończeniu kursu uczniowie:

  • Rozumieją wymagania związane z kolejnością wydawanych poleceń
  • Korzystają z technik debugowania
  • Rozpoznają pętle i dodają instrukcje do istniejących pętli
  • Projektują proste animacje oparte na zdarzeniach

Letnia przygoda z kodowaniem (kurs online)

TERMINY

ZAPYTAJ O TERMIN

loadingTrwa pobieranie dostępnych terminów


SZCZEGÓŁY

Wymagania

Uczniowie zapisani na ten kurs muszą mieć przynajmniej podstawową znajomość języka polskiego.

Czas trwania kursu

8 spotkań w trakcie wakacji, każde spotkanie trwa 60 minut

Język wykładowy

polski

Grupa wiekowa

klasy 0–1

Wielkość grupy

Maksymalnie 8 osób w grupie


OPŁATY

Cena

380 zł

Zniżki

5% za zapis rodzeństwa na każde dziecko

Bezpłatne zajęcia pokazowe

Pierwsze zajęcia kursu są bezpłatne. Możesz zapisać na nie dziecko bez żadnych zobowiązań. Decyzję o kontynuacji nauki podejmij po ich zakończeniu.

Środowisko nauki

Nasze zajęcia online odbywają się w formie planowych interakcji na żywo między nauczycielami a uczniami. Do prowadzenia zajęć nauczyciele używają głosu (mikrofon), wideo na żywo (kamera), czatu oraz funkcji udostępniania ekranu. Uczniowie pracują we wspólnych światach w trakcie zadań i projektów z kodowania.

Wymagania techniczne

Do udziału w zajęciach niezbędne są dostęp do komputera i połączenie z internetem. Dziecko może korzystać zarówno z komputera stacjonarnego, jak i laptopa. Nie zalecamy korzystania z tabletów bądź telefonów komórkowych. Dziecko potrzebuje również mikrofonu i głośnika (np. słuchawek z mikrofonem).

Komunikacja pomiędzy nauczycielami i uczniami odbywa się przy użyciu narzędzia Microsoft Teams, które należy zainstalować.

Bądźmy w kontakcie

Subskrybuj nasz newsletter, aby być na bieżąco z nowościami w Kids Coder Lab.